Gönülşen Plaza

Artan oranlarda indirimlerden faydalanın.

Size düşen, sadece aracınızın bakımlarını, bakım kitapçığında belirtilen sıklıkta ve düzenli olarak Renault yetkili servislerinde yaptırmaktır.

Bu indirimler, aracınızın Renault yetkili servislerinde yapılacak olan tüm mekanik bakım ve onarım işlemlerinde* geçerlidir.

Size düşen sadece aracınızın bakımlarını, bakım kitapçığında belirtilen frekanslarda ve Renault yetkili servislerinde düzenli olarak yaptırmaktır.

Renault avantaj, aracınızı satmak istediğinizde de size önemli bir avantaj sunar.
Aracınızı satmaya karar verdiğinizde bir Renault yetkili servisine başvurmanız halinde size Renault avantaj sertifikası verilecektir.
Bu sertifika aracınızın bakımlarının düzenli olarak yapılmış olduğunu ve Renault avantaj sistemi ile Renault yetkili servislerinde sahip olduğu indirim oranını belgeleyecektir.


*Renault avantaj sistemi 01.01.2007 tarihinden sonra satılmış araçları kapsamaktadır. Kaporta – boya onarımları, Motrio yedek parçaları, Renault butik ürünleri, Renault estetik ürünleri ve lastik değişimleri sisteme dahil değildir.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Gönülşen Otomotiv sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.