Gönülşen Plaza

Aracınızın bakımı ve onarımını bize bırakmak, Renault garantilerinden faydalanmak demektir.

Renault garantilerine sahip olmak, geleceğe güvenle bakabilmektir. Huzur ve sadelik sunmak için oluşturulan Renault garantileri hayatınızı kolaylaştıracak birçok üstünlüğe sahiptir.

Renault'nun çözümü

  • 3 yıl süresince Renault üretici garantisi: “2 yıl sınırsız km” ve “3 yıl veya 100.000 km (hangisi önce dolarsa)” (ESPACE, KOLEOS, LAGUNA ve LATITUDE modelleri için 150.000 km) ücretsiz parça ve işçilik garantisi, aracınızı hareketsiz bırakan arıza durumunda 24 saat yardım hizmeti.
  • 3 yıl süresince boya garantisi: malzeme veya üretim hatalarına bağlı oluşan boya hataları (boyadaki, vernikteki bozulmalar) bulunan parçaların ücretsiz onarımı veya değiştirilmesi.
  • 12 yıl süresince anti-korozyon garantisi: üretim, malzeme veya uygulama hatasından kaynaklanan, iç kısımdan başlayan sac korozyonundan dolayı oluşan delinmeye karşı, karoseriyi ve aracın alt kısmını garanti altına alan anti-korozyon garantisi ile orijinal parçaların ücretsiz onarımı ve/veya değişimi ve buna bağlı olan koruma boya ve işçiliği. (Kilometre sınırı olmaksızın ve Kullanım kitapçığında belirtilen sürelerde gerçekleştirilen anti-korozyon kontrollerine uyulmasına bağlıdır.)
  • 2 yıl süresince yedek parça ve onarım garantisi: Renault yetkili servisleri tarafından yapılan bakım ve onarımlarda kullanılan orijinal Renault parçalar ve yapılan tüm onarımlar, parçanın satışından veya onarım tarihinden itibaren için binek araçlarda 2 yıl veya 60.000 km (hangisi önce dolarsa) Ticari araçlarda 2 yıl veya 100.000 km (hangisi önce dolarsa)yedek parça ve onarım garantisi kapsamındadırlar.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Gönülşen Otomotiv sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.