Gönülşen Plaza

Kani Grup

1978 yılından günümüze mutlu müşteriler...

Grubumuz ilk faaliyetlerine 1978 yılında 2. Sanayi sitesinde bulunan 65 metrekare alana sahip küçük bir atölye ile başlamıştır. Kurucumuz Kani GÖNÜLŞEN’ in geçmiş iş deneyimi ve birikimi ile kurulan minik atölyemiz, bünyesine diğer aile bireyi Kamuran GÖNÜLŞEN’ in de katılmasının ardından doğru ve kaliteli hizmet anlayışı ile 8.000 metrekare toplam alana sahip üç ayrı şirkete ulaşmıştır.

Bünyemizde bulunan Bornova KANİ RENAULT, Pınarbaşı GÖNÜLŞEN RENAULT ve yine Bornova KANİ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ şirketlerimiz ile aynı vizyon ve anlayışla hareket ederek Renault ve Dacia araç satışı, 2. El alım satım, kaporta, boya, servis hizmetleri ile Axa Sigorta Aracılık hizmetlerini sunmaktayız. Tesislerimizde TSE ve İSO Standartlarında çalışıyor, tüm müşterilerimize teknolojik yatırımlarımız ile Renault ve Dacia Garantisi verebiliyoruz.

Şirketlerimiz kurumsal yapı ile geleneksel yapıyı bir arada tutarak tüm müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. İlerleyen zamanla büyüyen ailemizin genç bireylerini de belirli konumlarda görevlendirerek ekibimizin ve aile yapımızın grubumuza kattığı güç ile eşsiz yapımızı korumaktayız. Geleneksel yapımızın temeli, işin başında bulunmaktır. Bu da; tüm müşterilerimizi evimize gelen misafir yaklaşımı ile ağırlama esasına dayanır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Renault & Dacia araç satın alırken, aracınızın servis işlemleri ve sigorta taleplerinizde...
Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin mutluluğunu önemsiyor, işletmemizin devamlılığı için müşterinin önemini biliyoruz.

Garantili İşlem

Renault & Dacia'nızı güvenle kullanmanın garantisi yetkili servisimizde, Renault güvencesindedir.

Ekonomik Fiyat

Doğru hizmeti doğru fiyata alır, kaliteden ödün vermeden aracınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Eğitimli Kadro

Şirketimizin tüm birimlerinde çalışan ekip arkadaşlarımız eğitimlerini tamamlamış ve konularında uzmandır.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Gönülşen Otomotiv sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.