Gönülşen Plaza

Aracınız her zaman genç kalsın.

İşinizden kaynaklanan zorlu ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek genel ve özel çözümler bulmak ister misiniz? İşinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılaması amacıyla tasarlanan Renault Pro+ ticari araç gamımız ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alınız.

114 ülkede hizmet ağımız.

Geniş araç gamımız sayesinde, 1998 yılından bu yana Avrupa ticari araç pazarında 1 numarayız. Bu başarıdan ilham alan Renault Grubu uluslararası alanda büyümeye de devam ediyor. Brezilya, Arjantin, Cezayir, Fas ve Türkiye dahil birçok ülkede ilk üç ticari araç üreticisi arasındayız.

Renault Pro+ üst yapı çözümlerimiz.

Renault’ nun üst yapılı araç gamı ile içiniz rahat

İş kolunuz ve ihtiyacınız ne olursa olsun, Renault garantisi ile sunulan, zengin üst yapılı araç gamımız ile size özel çözümler üretiyoruz. Üst yapılı araçlarımızda garanti, konfor ve güvenlik konularında en yüksek standartları sunuyoruz.

Sac kasa araclarımız

İnşaat, tarım, tesisat, mobilyacılık… İş alanınız ne olursa olsun, ihtiyaçlarınıza uygun bir aracımız var.. Önden çekişli veya arkadan itişli, tek veya çift kabin sac kasalı Master kamyonetlerimiz en zorlu görevlerle başa çıkmak üzere tasarlandı.. Size kalan sadece tercihinizi belirlemek...

Kapalı kasa araçlarımız

Geniş yükleme hacmine mi ihtiyacınız var? Renault Master kapalı kasa kamyonetler, sizin için ideal çözümler sunuyor. Tercihinize göre, önden çekiş veya arkadan itişli; plywood, monopan, polyester veya frigo kasalı Master kamyonetler, 12 m3’ ten 20 m3’ e kadar yükleme hacmi sunuyor. Renault garantili üstyapı çözümleri arasında, size sadece aracınızı seçmek kalıyor.

Frigorifik araçlarımız

Renault Frigo araç gamı sayesinde, soğuk zinciriniz asla kesintiye uğramıyor. Gıda imalatı, catering, et ve süt ürünleri, sağlık ürünleri nakliyesi gibi konularda Renault optimum çözümler sunuyor.
Renault garantili frigorifik çözümleri arasında, size sadece aracınızı seçmek kalıyor.

Minibüs ve Otobüs ürün gamımız

Renault Trafic ve Master, kompakt ve konforlu minibüs-otobüs ürün gamıyla; 8 kişiden 19 kişiye taşıma kapasitesiyle; okul ve servis versiyonlarıyla, yolcu taşımada size ideal çözümler sunuyor.
Renault minibüs ve otobüsler, şehir içi veya uzun yolda, ekipman ve teknolojik donanımlarıyla size ve tüm yolculara kişiselleştirilmiş konforu garanti ediyor.

İhtiyacınıza ve siparişinize uygun olarak, Renault onaylı üst yapı iş ortaklarımız, sizlere özel tasarlanmış üstyapı çözümleri  de sunmaktadır:

  • Hayvan nakliye araçları
  • Gezici satış ve sergi araçları
  • Cenaze nakil ve merasim araçları
  • Özel raf sistemli araçlar
  • Özel frigo çözümleri

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Gönülşen Otomotiv sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.